Ürün Geliştirme

Her etkileyici ve yeni ürünün önce fikirle başladığının farkındayız. Bunun farkında olmak, başka birçok şeyi de bilmeyi gerektiriyor; Düşünceden ürüne tüm aşamalarda uzmanlıkları yönetmeyi, disiplinler arası ilişkileri en doğru şekilde güçlendirmeyi, müşteri isteklerinin tümünün karmasında kalite tanımının yattığını unutmadan hareket etmeyi bilmek gibi.

Ürün geliştirme servisimiz, ürün geliştirmeyle ilgili tüm aşamaları kapsayan, düşünceden ürüne argecilik yaklaşımlarının tümünün kullanıldığı bir servisler bütünüdür. Nasıl bir ürün düşüncesine sahipsiniz ? Veya Pazarda var olan ve başarılı bulduğunuz ürünlere alternatif ürün düşünceleri mi istiyorsunuz ? Bu konuda size son derece değerli bir çözüm ortaklığı teklifimiz var.

Hangi kategoride yer alıyorsunuz ?

A- Belli bir ürün grubunda ürettiklerinizle pazarda var olmuş bir oyuncusunuz. Rekabet koşulları sizi daha farklı ürünler geliştirmek ve bunlarla pazardaki rekabet gücünüzü arttırmanız gerektiğine işaret ediyor. Mevcut ürün geliştirme kadronuz daha yenilikçi ürün geliştirme çalışmaları için yeterli tecrübeye sahip değil. Bizden destek isteyebilirsiniz.

B- Var olduğunuz sektörün dışına çıkıp gelecek vaat ettiğine inandığınız yepyeni bir sektörde oyuncu olmak niyetindesiniz. Girişimci yatırımcı özelliğinizle yeni sulara güvenle yelken açabilmek için bizden destek isteyebilirsiniz. Beraber hedeflediğiniz pazarlara yönelik katma değerleri yüksek, satılabilir ürünler geliştirebiliriz.

Yazının devamı için lütfen ek'teki dosyayı indiriniz...
 

 

Galeri :
© 2022 HER HAKKI MAHFUZDUR   |   EKREM GENÇ TASARIM LTD. ŞTİ.
75.Yıl Mahallesi 5305 Sokak No:110/A Manisa - TÜRKİYE
Telefon : +90 236 233 05 60 +90 532 272 62 83 Faks :+90 236 233 05 61
web tasarım ve programlama deSen